Działka Osolin

Osolin gm. Oborniki Śląskie
Ogłoszenie archiwalne Wygasło: Środa, 22 Kwiecień, 2026  11:22
180 000 zł
113 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
  • Pow. działki:1600 m2
  • Rodzaj działki:Budowlana
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Działka budowlana Osolin, 6 minut rowerem na jezioro. Duża działka
w Osolinie, na którą wejdzie prawie każdy projekt. Pod miejscowym
planem z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą
do 2 lokali w budynku.

Na działce jest prąd i woda. Wjazd z drogi asfaltowej.

Można budować do dwóch kondygnacji, z tym że druga jako poddasze
użytkowe, a dachy powinny być skośne.

Building plot Osolin, 6 minutes by bike to the lake. A large plot of
land in Osolin, which will include almost any project. Under the local
plan for single-family or semi-detached housing, up to 2 apartments in
the building. The plot has electricity and water. Access from an
asphalt road. You can build up to two storeys, but the second one is a
usable attic, and the roofs should be sloping.

Więcej ofert na www.dzialki-budowlane.com.pl

Lokalizacja jest tylko przybliżona. W celu uzyskania dokładnego
adresu prosimy o kontakt z biurem nieruchomości.

Wykonujemy pełną analizę działek. Możesz zlecić nam analizę
ofert spoza naszej bazy. Przeanalizujemy każdą działkę w Polsce
pod kątem możliwości zabudowy, dostępu do mediów, dostępu do
drogi. Zagrożeń powodziowych oraz terenów na których położona
jest nieruchomość.
Oferty z naszej bazy przeanalizowaliśmy więc masz pewność co
kupujesz, a koszt mieści się już w umowie pośrednictwa.

Dla obcych działek koszt wynosi 500 zł za analizę 3 dowolnie
wskazanych nieruchomości.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego, ponieważ mamy wiele innych